Liam Hemsworth, 'Miley Is Super Flexible'

2. května 2010 v 15:45 | Cornelia miley |  Novinky
Liam Hemsworth klenutá s lidmi o své abs a přítelkyně Miley Cyrus: 'Ona dělá hodně taneční, to je její práce-out. Jsem hrozná tanečnice. Nemohl jsem se udržet s ní tančí, protože ona je super pružný, a ona je házet do nohy nahoru kolem hlavy a tak podobně. ' Liam prohlásil, že jeho šest-pack abs 'nepřišla snadné,' trénoval šest dní v týdnu se dostat do formy.
Jeho oblíbené cvičení jsou surfing, zvedání závaží a boxu: 'Surfing byl můj hlavní sport vyrůstal, takže to je vždycky pomohl.' Má-li poslouchat hudbu Miley se při práci venku? 'Bude vplížit se tam každou chvíli. 'Climb' je dobrá nebo 'strany v USA.' Ještě lepší bude, dostanu ji zpívat se mnou, když jsem pracovat ven! ' Liam je miluje hamburgery: 'hamburgery v Americe ..
.. Nejlepší na světě. Mel to Diner v LA, jsou moje oblíbené hamburgery. Mohla bych jíst každý den. Jsou to směšné. ' Liam žertoval, že on je sdílení osobních Dekorační nápady s Miley na jejím novém domě: 'Mohl bych přijít a získat nějaké fotky ze sebe, aby na ni zdi a uvidíte, co říká. Budu podepsat pro ni také, a bude říkat, 'Milý Miley, přání všeho nejlepšího se nový dům!''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama